• پ. مه 30th, 2024

پیش فروش چیتگر و سرمایه گذاری شرکت های سازنده در منطقه 22

جلوگیری از افت فرصت، راهنمایی برای پیش‌خرید در منطقه ۲۲

نحوه برقراری ارتباط با خریداران آپارتمان مسکونی وتجاری

امروز ما در مورد املاک و مستغلات ترکیه صحبت می کنیم که بین سرمایه گذاران خارجی و عرب بسیار محبوب است و به طور کلی در مورد بازار سرمایه گذاری املاک در ترکیه صحبت می کنیم که توسط بسیاری از کسانی که مایل به زندگی و اقامت در ترکیه هستند یا قرار است به آن مراجعه کنند. پول به منظور سرمایه گذاری موفق املاک و مستغلات، پیش خرید در چیتگر مقاله امروز ما به تمام جزئیات در مورد املاک و مستغلات لوکس برای فروش در ترکیه می پردازد.

املاک و مستغلات لوکس برای فروش و پیش فروش

بازار سرمایه گذاری املاک و مستغلات ترکیه در چند سال گذشته بسیار رونق یافته است و املاک ترکیه بسیار محبوب شده است و مورد علاقه تعداد زیادی از سرمایه گذاران خارجی و عرب نیز قرار گرفته است که از سراسر جهان برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این کشور هجوم آورده اند. ترکیه برای کسب سود خوب و بالا. ویژگی املاک و مستغلات ترکیه دارای ویژگی هایی است که ارزش سرمایه گذاری بسیار مهمی به آن می بخشد.

مهمترین ویژگی های آپارتمان مسکونی و تجاری

شاید مهمترین این ویژگی ها وجود این املاک در خود سرزمین های ترکیه باشد که رابطی بین دو قاره جهان یعنی اروپا است. و آسیا، به این معنی که مهمترین ویژگی املاک و مستغلات ترکیه به طور کلی موقعیت استراتژیک جغرافیایی متمایز است. اهمیت خرید املاک لوکس بازار املاک ترکیه یکی از امیدوار کننده ترین بازارهای اروپا و جهان محسوب می شود پروژه پدافند ارتش که موقعیت استراتژیک این املاک عامل جذابی برای سرمایه گذاران است.

نحوه برقراری ارتباط با خریداران آپارتمان مسکونی وتجاری

 موارد زیر اهمیت خرید املاک لوکس در ترکیه را نشان می دهد: ترکیه یک کشور توریستی درجه یک است که موفقیت پروژه های سرمایه گذاری املاک در آن را تضمین می کند. ترکیه خانه بیش از 80 میلیون نفر است که تضمین کافی برای تقاضای ملک شما را می دهد. مسکن در ترکیه به دلیل ویژگی های استاندارد زندگی این کشور که برای مسکن و سکونت خانوادگی بسیار مناسب است، آرزوی بسیاری است.

تفاوت قیمت آپارتمان مسکونی و تجاری با یکدیگر

بازار املاک و مستغلات ترکیه بین آپارتمان ها، مغازه ها، ویلاها و زمین بسیار متفاوت است. دولت ترکیه به طور مداوم به بخش املاک و مستغلات علاقه مند است، که باعث می شود فرصت های امیدوار کننده ای در بخش سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ارائه دهد. قیمت املاک در ترکیه بسیار مناسب و بسیار ارزانتر از قیمت املاک در کشورهای اروپایی است. مزایای خرید املاک لوکس در ترکیه.

داشتن املاک لوکس در ترکیه مزایای زیادی دارد که این مزایا را می توان به شرح زیر خلاصه کرد: مناطق سطح بالا یا مجلل ترکیه آرام و امن هستند. لوکس بودن در ترکیه به معنای بهره مندی از تمامی امکانات خدماتی و تفریحی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید مانند بیمارستان ها، مراکز درمانی و موسسات آموزشی پیشرفته و مدرن و همچنین کافه ها، رستوران ها و سایر امکانات تفریحی.

مهمترین ویژگی های آپارتمان مسکونی و تجاری

خط آخر

دولت ترکیه در بخش سرمایه گذاری املاک و مستغلات در ترکیه به ویژه مناطق مهم حیاتی تلاش زیادی می کند. املاک و مستغلات لوکس در ترکیه اغلب در نزدیکی پروژه های مهم و مناطق حیاتی قرار دارند. مناطق حیاتی در ترکیه با شبکه حمل و نقل با کیفیت و توسعه یافته متمایز می شوند. با خرید خانه یا ملک لوکس در ترکیه می توانید اقامت ملکی در زمین های ترکیه را دریافت کنید که بهترین نوع اقامت است و برای مدت زمان مالکیت ملک قابل تمدید می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *