1399/05/15 12:03


133690
تاریخ انتشار: 1398/06/01 16:35
امام جمعه مسجدسلیمان :
امینی گفت:ستاد اجرایی حضرت امام نیز علاوه بر توزیع ۲ هزار بسته حمایتی بزودی طی جلسه ای به ایجاد هزار شغل در شهرستان کمک خواهند کرد.

عزت الله قاسمی: حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان با تقدیر از ستاد اجرایی حضرت امام و سپاه پاسداران به دلیل تلاش های شان پس از زلزله در شهرستان گفت: این دو نهاد که منتصب به رهبری هستند خیلی زود پای کار آمدند و در حال حاضر سپاه پاسداران در حال تعمیر و بازسازی ۳۰ و احداث ۵ مدرسه می باشند همچنین ستاد اجرایی حضرت امام نیز علاوه بر توزیع ۲ هزار بسته حمایتی بزودی طی جلسه ای به ایجاد هزار شغل در شهرستان کمک خواهند کرد.

 

امینی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز خانواده گفت: باید زندگی نامه های ایرانی اسلامی این بزرگواران را مطالعه کرد که همچون بعضی مسئولین کشوری به انحراف کشیده نشویم. افرادی که ریاست محترم قوه قضاییه بدون هیچ ملاحظه ای آن ها را به محاکمه کشانده و اول از خود دستگاه قضا شروع کرده است و چند روز گذشته هم شنیدیم دستور بازداشت ۲ نماینده مجلس را صادر کرده است. این گونه باید با فساد مبارزه کرد تا حمایت مردم را داشته باشیم.

 

خطیب نماز جمعه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک هفته دولت گفت: ضمن احترام هفته دولت انتظار داریم دولتی که طی ۶ سال گذشته تلاش هایی داشته است اما خوب نتیجه نگرفته است در ۲ سال باقی مانده تلاشش را بیشتر کند که البته راه دارد و راه آن این است به شعارهای انقلابی التزام عملی داشته باشد، با فساد برخوردکند،به جوانگرایی اعتماد و به اقتصاد مقاومتی روی آورد همچنین به اصلاح نظام مالیاتی بپردازد چرا که در خبرها خواندیم بیش از ۶۰ الی ۹۰ هزار فرار مالیاتی در کشور وجود دارد…

امام جمعه مسجدسلیمان ادامه داد: در رسانه ها خواندم اگر تنها ۵ درصد در بودجه امسال صرفه جویی شود حدود ۵۰ هزار میلیارد تومان می شود که با این ۵۰ هزار میلیارد تومان می توانند دهها شهر همچون مسجدسلیمان را آباد کنند.

 

خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از دولت محترم تشکر می کنم که حمایت های خوبی پس از زلزله از مسجدسلیمان داشته است و انتظار ما این است حدود ۵۰۰ الی ۶۰۰ میلیارد تومان به شهرستان سرازیر تا در جابجایی شهر، و احداث و بهسازی منازل از آن استفاده شود اگر چه بنده نگرانی هایی نیز دارم تا این مبالغ به صورت متناسب هزینه شوند چون مسجدسلیمان طی این ۴۰ سال سابقه خوبی در این رابطه نداشته است!.

 

امینی با بیان این که دشمن خیال می کند با مشکلات اقتصادی،‌ ملت ما دست از انقلاب بر می دارد در حالی که به فضل خدا دست امام عصر بالای سر این کشور و ملت ما است به سخنان خود پایان داد.