1399/04/24 15:12


133686
تاریخ انتشار: 1398/05/30 22:43
علی عسگرظاهری پس از بازدید از ورزشگاه شهید بهنام محمدی:
نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکلات ورزشگاه شهید بهنام محمدی و میزبانی نفت مسجدسلیمان در هفته اول لیگ برتر خبر داد.
 
 
به گزارش آسماری، نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی از رفع مشکلات ورزشگاه بشهید بهنام محمدی و میزبانی نفت مسجدسلیمان در هفته اول لیگ برتر خبر داد.
 
مهندس علی عسگر ظاهری ضمن اعلام خبر فوق افزود:باتلاش هایی که صورت گرفت عملیات نصب گیت های الکترونیکی و دوربین های مدار بسته به پایان رسید و شماره گذاری صندلی های ورزشگاه نیز انجام شد و هم اکنون دوستداران تیم نفت میتوانند از طریق اینترنت بلیط بازی فردا را تهیه کنند.
 
ظاهری تصریح کرد:برای انجام این اقدامات و همچنین اصلاح چمن ورزشگاه بالغ بر دو میلیارد تومان هزینه شده است و خوشحالیم که توانستیم با این اقدامات زمینه را برای برگزاری مسابقات در مسجدسلیمان فراهم کنیم.
 
 
نماینده مردم مسجدسلیمان همچنین گفت:برای پرداخت بخش اول قرارداد بازیکنان توانستیم بالغ بر دو میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز کنیم و کمک های مالی برای پرداخت مابقی قرارداد بازیکنان ادامه می یابد
 
وی افزود:در جلسه با هیئت مدیره تیم تاکید کردم که با وجود تلاش هایی که صورت گرفته است انتظار داریم تیم در پایان فصل در جایگاه مناسبی باشد و دیگر بدنبال بقا در هفته های پایانی نباشیم.