1399/04/14 23:00


133435
تاریخ انتشار: 1397/06/07 12:39
همایش تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه ادارات شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

 در این مراسم حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت: تقارن هفته دولت با عید غدیرخم که در اصل عید مدیریت و فکر و تدبیر است را به فال نیک می گیریم. وی ادامه داد:فضای خوب ایجاد شده در شهر مرهون تلاش مدیران شهرستان است که با جدیت و صمیمیت در حل مشکلات شهر هزار گره تلاش می کنند و همه ما عزم مان را جمع کرده ایم با تلاش جهادی مسجدسلیمان را به اوج قله ها را برسانیم.

 

علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان نیز با تبریک هفته دولت در سخنانی اظهار کرد: ابتدا باید از ملت ایران تقدیر کرد که مثل همیشه روبروی دشمنی ایستاده است که تمام قد حملاتش را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه انداخته است و این بار مسئولیت همه ما را نسبت به این مردم بیشتر می کند تا تلاش مان را دو چندان کنیم.

 

وی با تقدیر از مدیرانی که صادقانه برای آبادانی این شهر تلاش می کنندگفت: اصرار ما برای تقدیر از مدیران این است که بگوییم عملکرد مدیران را مد نظر داریم تا انگیزه ای باشد برای مدیران اجرایی شهرستان.

فرماندار مسجدسلیمان ادامه داد: مردم باید بدانند خدمتگزاران شان در مسیر خدمتگزاری گام ها را سریع تر از گذشته برخواهند داشت. گوروئی در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد دولت پرداخت و گفت: اقداماتی که امسال در روستاها انجام شده است طی ۴۰ سال گذشته بی نظیر بوده است.

 

وی ادامه داد: در روستاهای فاقد دهیاری از محل اعتبارات ارزش افزوده حدود ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تا این لحظه کارهای عمرانی صورت گرفته است که در گلگیر، بخش مرکزی و عنبر تحولات صورت گرفته از پس از انقلاب بی نظیر بوده است.

گوروئی گفت: در مجموع حدود ۲ میلیارد تومان در بخش بهسازی روستاهای فاقد دهیاری و ۸۰۰ میلیون تومان در بخش عشایری که شامل راه، پل، آب نما، بهسازی چشمه ها و…  می شود با اعتباری بالغ بر ۴۷۵ میلیون تومان در حال اجرا می باشد… فرماندار مسجدسلیمان یکی دیگر از اقدامات مهم صورت گرفته را تعیین محدوده روستاها دانست و گفت: در بخش مرکزی ۱۸ روستا و در عنبر ۸ روستا که محدوده اشان مشخص نیست با هماهنگی بنیاد مسکن تعیین محدوده خواهند شد. فرماندار مسجدسلیمان گفت: در حال حاضر در تمامی موارد ذکر شده پیمانکاران به صورت همزمان در حال انجام کار هستند و تا پایان امسال همه موارد به بهره برداری خواهند رسید. وی در ارتباط با روستاهای دارای دهیاری نیز گفت: در بخش مرکزی بهسازی روستای زمان آباد و هفت شهیدان در حال انجام است و بیش از ۲۳ هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت انجام شده است که این یک کار مشترک میان بخشداری ها و دهیاری هاست و بنیاد مسکن نیز تامین قیر را بر عهده گرفته است. فرماندار مسجدسلیمان در ارتباط با جاده مسجدسلیمان به ایذه نیز گفت: از حدود ۴۰ کیلومتر، آسفالت ۲۶کیلومتر آن انجام شده است و تنها ۱۴ کیلومتر آن باقی مانده است. وی ادامه داد: در شهرک ولیعصر با اعتباری بالغ به سه و نیم میلیارد تومان بهسازی آن انجام خواهد شد. همچنین شبکه آب این شهرک به صورت مدرن کاملا اصلاح و در حال حاضر هیچ مشکلی در ارتباط با آب این منطقه وجود ندارد. وی در ارتباط با روشنایی روستاها نیز گفت:امسال روشنایی همه روستاهای فاقد روشنایی نیز تامین شده است که بسیار بزرگ و ارزشمندی بود. گوروئی در ارتباط با طرح های اشتغالزایی شهرستان نیز گفت: ۳۵۴ طرح در سطح شهرستان مصوب شد که تاکنون بیش از ۱۹۷ تعداد از این طرح ها در استان مصوب شده است. فرماندار مسجدسلیمان همچنین حل مشکل زمین برای احداث استادیوم ورزشی، زندان و آرامستان خبر داد و گفت: کارهای اداری واگذاری این زمین ها در حال انجام است… فرماندار مسجدسلیمان در پایان سخنان خود با تقدیر از علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پیگیری های نماینده محترم نبود قطعاً بسیاری از این پروژه ها به سرانجام نمی رسید. ایشان ادامه داد: همچنین تشکر ویژه ای از حجت الاسلام امینی دارم که همیشه همراه دولت در مسیر خدمت گزاری به مردم تلاش کرده اند…

 

در حاشیه این مراسم از خانواده شهیدان کاوی علیدادی و ابراهیم جعفری تقدیر به عمل آمد. در ادامه این مراسم از مدیران و کارمندان نمونه شهرستان تقدیر شد.

اسامی مدیران نمونه شهرستان مسجدسلیمان

اردوان قنبری (فرمانداری مسجدسلیمان)

قباد ناصری ( مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز)

شاپور باقری (هلال احمر)

ابراهیم جعفری شهنی( رییس بنیاد مسکن)

پژمان منصورنیا(رییس کمیته امداد حضرت امام(ره)

ایرج حاتمی(منابع طبیعی)

مجید سلیمانی(ثبت اسناد و املاک)

عبدالله هیهاوند( اداره آب و فاضلاب)

اسامی کارمندان نمونه شهرستان مسجدسلیمان:

خدیجه توکلی(فرمانداری)

امین راکی(آبفا شهری)

الهه ایمری اسکندری( ورزش و جوانان)

عبدالعظیم احمد فخرالدین( شرکت بهره برداری نفت و گاز)

جمشید جهانگیری نژاد(آموزش و پرورش)

سیده شهلا سید احمدی (فرهنگ و ارشاد اسلامی)

محمدرضا قاسمی(شبکه بهداشت)

افسانه جلیلی شاه منصوری( بهزیستی)

نوذر حاتمی باورصاد(جهاد کشاورزی)

ناهید بارانپور(تعاون، کار و رفاه اجتماعی)

پریا جاهد منش(محیط زیست)

سید پژمان زیدی( گاز)فاطمه اسفندیاری(تامین اجتماعی)

مسعود قندعی( توزیع برق)

عباس نوروزپور(آبفا روستایی)

فرشید خدری(راهداری و حمل و نقل جاده ای)

سعید بخشی(صنعت معدن و تجارت)

محمد حسین پور(فنی و حرفه ای)

محمدرضا حسنوند (مخابرات)

حسین رستمی (کمیته امداد)

سید کوثر صالحی (بنیاد شهید)

فرشاد خو(تبلیغات اسلامی)

حمزه رسولی(دامپزشکی)

دانش مدملیل( بانک ملی)

حسین جمالپور بیرگانی(ثبت اسناد و املاک)

داریوش جهانگیری( پست)

محمد حبیبی(امور مالیاتی)

محمدرضا خدری( شهرداری)

یسنا بهادری(تعاون روستایی)

فرحناز خواجه پور(بیمارستان شفا)

مهدی اورکی(هواشناسی)

فریبا ناصری کریموند(زندان)

فرزان بلال خواه(دانشگاه پیام نور)

محمد آقابیگی(شهرداری گلگیر)

حمیدرضا رضایی بختیار(تعزیرات حکومتی)

زینب کیانی منش(نهاد کتابخانه ها)

علی اکبر عزیزالهی(هلال احمر)

کبری قلی زاده(بیمه سلامت)

سید مسلم جلالی (ثبت احوال)

بختیار حیدری(پتروشیمی رازی)

بهادر حیدری نیا(اصناف)

اسفندیار طهماسبی(دانشگاه آزاد)

ستاری امیری بیرگانی(منابع طبیعی)